O naszej grupie DDA

Spotykamy się na mitingu w każdą środę o 18.30 na Próchnika 5 w naszym mieście – Łodzi. Łączy nas wspólny problem DDA lub DDD.  Na mitingu dzielimy się TYLKO własnym doświadczeniem, nadzieją, wiarą oraz tym jak zdrowiejemy z syndromu DDA/DDD.  Program XII Kroków i XII Tradycji DDA pomaga nam zrozumieć nasze zachowania i wyzdrowieć z syndromu DDA. Podczas naszych mitingów DDA korzystamy z materiałów z Wielkiej Księgi DDA (Big Red Book ACA). Podczas naszych spotkań stosujemy sugestie i zalecenia zawarte w Wielkiej Księdze DDA oraz w innych materiałach ACA (DDA). Miting naszej grupy jest zarejestrowany w światowym rejestrze grup DDA prowadzonym przez WSO ACA (DDA). Nasze mitingi są anonimowe. Grupa DDA Abakus jest członkiem Polskiej Intergrupy DDA.

Przyjdź, zobacz, posłuchaj… czekamy na Ciebie… może znajdziesz miejsce do poznania samego siebie… może znajdziesz miejsce do zdrowienia z syndromu DDA/DDD…

Grupa DDA Abakus

Mitingi:

Środa 18.35 – 21.00

Każdy miting jest otwarty dla nowych osób, które utożsamiają się z  problemem (DDA/DDD) i chcą zdrowieć.

Mitingi odbywają się w każdą środę w sali mitingowej Stowarzyszenia Abakus

Łódź ul. Próchnika 5 II piętro (domofon 42)

Prosimy o przychodzenie na miting DDA kilka minut wcześniej niż planowane rozpoczęcie mitingu.

Jak trafić na miting?

Wchodząc przez bramę na Próchnika 5 trzeba przejść przez całą długość podwórka i odnaleźć ostatnie wejście do budynku po prawej stronie podwórka. Sala mitingowa znajduje się na drugim piętrze.

tel.  (42) 639 78 42   (w godz. 15.00-21.00)

“Źródło mapy: OpenStreetMap.org

Jedynym warunkiem uczestnictwa w mitingach DDA/DDA jest pragnienie wyzdrowienia z problemu DDA czyli motywacja i chęć pracy na Programie 12 Kroków i 12 Tradycji DDA. Pragniemy podkreślić, że jesteśmy samopomocową grupą DDA i prosimy Ciebie, abyś zaakceptował charakter i tożsamość naszej grupy DDA, zasady panujące na naszym mitingu, kroki i tradycje DDA, program DDA i  nie przenosił/a swoich przyzwyczajeń z innych 12 krokowych programów.

Foto: Pixbay

 Żadna droga w moim życiu nie była tak długa jak ta, która miała mnie zaprowadzić do mnie samej.
Alice Miller

Misją naszej grupy DDA zgodnie z Tradycją V DDA jest niesienie posłania nadziei innym Dorosłym Dzieciom, które jeszcze cierpią.

Jeśli chcesz możesz przeczytać:

Pierwsze kroki w DDA
24 cechy DDD
Typowe uczucia i zachowania DDA
Co robimy na mitingach DDA?
Jak zdrowiejemy na Programie DDA?
Sponsorowanie w DDA – początki modelu „Towarzysza podróży”
Sponsorowanie w DDA (1)
Prawa DDA
Obietnice DDA
Problem DDA
Rozwiązanie dla DDA
Certyfikat Prawa do Zabawy
Oficjalna literatura DDA

Pewna przypowieść:

Pewien mężczyzna wyszedł na brzeg oceanu i zobaczył, że przypływ wyrzucił na piasek tysiące meduz. W oddali dostrzegł starego człowieka, który idąc podnosił meduzy i wrzucał je do wody.

Podszedł do niego i zapytał: – Po co marnujesz czas? Jest tak ich wiele, że nawet jeśli uratujesz kilka, twój wysiłek nie ma żadnego znaczenia.

Stary człowiek wziął trzy meduzy i wrzucił je, jedna po drugiej z powrotem do morza.

No cóż – powiedział – te trzy dzisiaj nie umrą. Dla nich to ma znaczenie.

Aktualizacja strony dnia 30.09.2019 roku.

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz