O nas

Jesteśmy łódzką grupą samopomocową ACA (DDA/DDD), która spotyka się w każdą środę m-ca w sali mitingowej Stowarzyszenia Samopomocowego Abakus w Łodzi przy ulicy Próchnika 5 na II piętrze. Mitingi naszej grupy rozpoczynają się o godzinie 18.30 w każdą środę. Nie prowadzimy list uczestników mitingów ani też nie wymagamy aktualnego ubezpieczenia zdrowotnego.

Łączy nas wspólny problem DDA lub DDD.  Na mitingu dzielimy się TYLKO własnym doświadczeniem, nadzieją, wiarą oraz tym jak zdrowiejemy z syndromu DDA/DDD.  Program XII Kroków i XII Tradycji DDA pomaga nam zrozumieć nasze zachowania i wyzdrowieć z syndromu DDA. Podczas naszych mitingów DDA korzystamy z materiałów z Wielkiej Księgi DDA (Big Red Book ACA) oraz Podręcznika do pracy na Krokach – 12 Kroków Dorosłych Dzieci. Podczas naszych spotkań stosujemy sugestie i zalecenia zawarte w Wielkiej Księdze DDA oraz w innych materiałach ACA (DDA). Miting naszej grupy jest zarejestrowany w światowym rejestrze grup DDA prowadzonym przez WSO ACA (DDA). Nasze mitingi są anonimowe. Grupa ACA (DDA/DDD) Abakus jest członkiem Polskiej Intergrupy ACA (DDA/DDD).

Jedynymi warunkami uczestnictwa w mitingach grupy ACA (DDA/DDD) Abakus są: pragnienie wyzdrowienia z syndromu DDA lub DDD, gotowość do pracy na programie 12 Kroków i 12 Tradycji DDA oraz przestrzeganie zasad organizacyjnych na mitingu DDA.  Pragniemy podkreślić, że jesteśmy samopomocową grupą DDA i prosimy Ciebie, abyś zaakceptował charakter i tożsamość naszej grupy DDA, zasady panujące na mitingu, kroki i tradycje DDA, program DDA i  nie przenosił/a swoich przyzwyczajeń z innych 12 krokowych programów.

 

Jeśli boisz się przyjść na miting DDA to zadzwoń i porozmawiaj:

502-778-880 – Agnieszka

606-900-801 – Norbert

Dodaj komentarz