O naszej grupie ACA (DDA/DDD)

Spotykamy się na mitingu w każdą środę o 18.30 na Próchnika 5 w naszym mieście – Łodzi. Łączy nas wspólny problem DDA lub DDD.  Na mitingu dzielimy się TYLKO własnym doświadczeniem, nadzieją, wiarą oraz tym jak zdrowiejemy z syndromu DDA/DDD.  Program XII Kroków i XII Tradycji DDA pomaga nam zrozumieć nasze zachowania i wyzdrowieć z syndromu DDA. Podczas naszych mitingów DDA korzystamy z materiałów z Wielkiej Księgi DDA (Big Red Book ACA). Podczas naszych spotkań stosujemy sugestie i zalecenia zawarte w Wielkiej Księdze DDA oraz w innych materiałach ACA (DDA). Miting naszej grupy jest zarejestrowany w światowym rejestrze grup DDA prowadzonym przez WSO ACA (DDA). Nasze mitingi są anonimowe. Grupa ACA (DDA/DDD) Abakus jest członkiem Polskiej Intergrupy ACA (DDA/DDD). Akronim ACA jest skrótem ogólnoświatowej nazwy wspólnoty DDA/DDD w języku angielskim – Adult Children of Alcoholics.

Przyjdź, zobacz, posłuchaj… czekamy na Ciebie… może znajdziesz miejsce do poznania samego siebie… może znajdziesz miejsce do zdrowienia z syndromu DDA/DDD…

Grupa ACA (DDA/DDD) Abakus

Mitingi:

Środa 18.30 – 20.30

Każdy miting jest otwarty dla nowych osób, które utożsamiają się z  problemem (DDA/DDD) i chcą zdrowieć.

Mitingi odbywają się w każdą środę w sali mitingowej Stowarzyszenia Abakus

Łódź ul. Próchnika 5 II piętro (domofon 42)

Prosimy o przychodzenie na miting DDA kilka minut wcześniej niż planowane rozpoczęcie mitingu.

Jak trafić na miting?

Wchodząc przez bramę przy ulicy Próchnika 5 trzeba przejść przez całą długość podwórka i odnaleźć ostatnie wejście do budynku po prawej stronie podwórka. Sala mitingowa znajduje się na drugim piętrze po lewej stronie.

tel.  (42) 639 78 42   (w godz. 15.00-21.00)

“Źródło mapy: OpenStreetMap.org

Jedynym warunkiem uczestnictwa w mitingach ACA (DDA/DDD) jest pragnienie wyzdrowienia z problemu DDA czyli motywacja i chęć pracy na Programie 12 Kroków i 12 Tradycji DDA/DDD. Pragniemy podkreślić, że jesteśmy samopomocową grupą DDA i prosimy Ciebie, abyś zaakceptował charakter i tożsamość naszej grupy DDA, zasady panujące na naszym mitingu, kroki i tradycje DDA, program DDA i  nie przenosił/a swoich przyzwyczajeń z innych 12 krokowych programów.

Foto: Pixbay

 Żadna droga w moim życiu nie była tak długa jak ta, która miała mnie zaprowadzić do mnie samej.
Alice Miller

Misją naszej grupy ACA (DDA/DDD) zgodnie z Tradycją V DDA jest niesienie posłania nadziei innym Dorosłym Dzieciom, które jeszcze cierpią.

Jeśli chcesz możesz przeczytać:

Pierwsze kroki w DDA
24 cechy DDD
Typowe uczucia i zachowania DDA
Co robimy na mitingach DDA?
Jak zdrowiejemy na Programie DDA?
Sponsorowanie w DDA – początki modelu „Towarzysza podróży”
Sponsorowanie w DDA (1)
Prawa DDA
Obietnice DDA
Problem DDA
Rozwiązanie dla DDA
Certyfikat Prawa do Zabawy
Oficjalna literatura DDA

Pewna przypowieść:

Pewien mężczyzna wyszedł na brzeg oceanu i zobaczył, że przypływ wyrzucił na piasek tysiące meduz. W oddali dostrzegł starego człowieka, który idąc podnosił meduzy i wrzucał je do wody.

Podszedł do niego i zapytał: – Po co marnujesz czas? Jest tak ich wiele, że nawet jeśli uratujesz kilka, twój wysiłek nie ma żadnego znaczenia.

Stary człowiek wziął trzy meduzy i wrzucił je, jedna po drugiej z powrotem do morza.

No cóż – powiedział – te trzy dzisiaj nie umrą. Dla nich to ma znaczenie.

Aktualizacja strony dnia 30.09.2019 roku.

Otagowano , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz